Szanowni Państwo,

Bardzo dziękujemy za wszystkie głosy oddane w naszej Ankiecie. Wiele osób przesłało swoje uzasadnienia i uwagi, za które tym bardziej dziękujemy. Podzielamy racje i tych, którzy głosowali za rozpoczęciem zajęć w listopadzie w formie on-line, jak i tych, którzy optowali za ich przesunięciem. Ale wyboru można dokonać jednego.

W ankiecie wzięło udział dokładnie sto osób. To spore grono, tym bardziej obliguje nas do uszanowania decyzji większości. 55 procent z Was opowiedziało się za rozpoczęciem zajęć 14 listopada. To nie jest większość absolutna, ale większość waszych głosów, dlatego przystępujemy do zorganizowania kursu on-line.

Aby całkowicie ułatwić procedurę, prosimy o wypełnienie formularzy w celu zakończenia rekrutacji oraz wpłatę I raty (500 zł) na wskazane konto do wtorku 10 listopada. W ten sposób zakończymy w pełni rekrutację.

W dalszej kolejności, otrzymają Państwo link, dzięki któremu będzie możliwość udziału w zajęciach.

Oczywiście, raz jeszcze powtarzamy naszą deklarację, że na ile to możliwe postaramy się zajęcia ułożyć tak, by osoby z którymi zależy Państwu na spotkaniu osobistym, miały swoje zajęcia od wiosny, z nadzieją, że wówczas, a nawet wcześniej, będą możliwe zajęcia w formie stacjonarnej.

 

Formularz

  * - pola wymagane

   

  Wpłata środków

  Wpłaty I raty w wysokości 500 zł prosimy dokonać na numer konta:

  91 1020 1026 0000 1402 0142 7228,

  PWTW ul. Dewajtis 3, 01-815 Warszawa, w tytule przelewu należy wpisać swoje imię i nazwisko, Akademia Dziennikarstwa