Kolejni studenci Akademii Dziennikarstwa odebrali dyplomy

3 października 2020 r. dobiegła końca 4 edycja Akademii dziennikarstwa realizowana wspólnie przez Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie i Stację 7.

Tegoroczna edycja Akademii miała inny, wyjątkowy charakter, który określiła pandemia. Zajęcia zostały przerwane w marcu i dokończone we wrześniu. Część zajęć została przeprowadzona w formie online, z wykorzystaniem dwustronnej komunikacji między wykładowcą i studentami.

W czasie pandemii, nie wszyscy uczestnicy zdecydowali się na kontynuację i ukończenie zajęć. Dyplomy w dniu 3 października odebrało ponad 40 uczestników ostatniej edycji.

Dyplomy wręczył Rektor Papieskiej Uczelni, ks. Krzysztof Pawlina, a z rąk p. Izabeli Hemerling-Kamińskiej absolwenci otrzymali upominki od portalu Stacja7.pl.

W słowie na zakończenie, pani Alina Petrowa-Wasilewicz zachęcała absolwentów do realizacji marzeń. „Nie bójcie się porażek. One są naturalne. Komplementy usypiają, a porażka najbardziej rozwija” – przekonywała pani Redaktor.

Zajęcia przygotowane wspólnie przez Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie i Stację 7 cieszą się dużą popularnością i zainteresowaniem. Na kolejną, piątą edycję zapisało się już 130 osób. Chętni do udziału w zajęciach, mogą jeszcze skontaktować się z sekretariatem uczelni. Pierwsze zajęcia odbędą się 10 października. Szczegółowa informacja znajduje się na stronie: https://akademia.stacja7.pl/

Galeria
fot. Mirosław Wiśniewski