Pielgrzymka do Ziemi Świętej

Osoby zainteresowane Pielgrzymką
do Ziemi Świętej z PWTW  
w terminie 29.04 – 07.05.2019
proszone są o zapisy do 15.01.2019

Zapraszamy wszystkich do wspólnego pielgrzymowania do Ziemi Świętej!

Pojedzie z nami ks. Rektor Krzysztof Pawlina, a oprowadzać nas będzie śladami Pana Jezusa, i nie tylko, s. Judyta Pudełko.

Wyjazd planowany jest od 29 kwietnia do 7 maja 2019 r.

Program i więcej informacji znajduje się poniżej!

Program pielgrzymki  – 29 kwietnia – 7 maja 2018

29 kwietnia (poniedziałek)

Spotkanie pielgrzymów na lotnisku Okęcie w Warszawie o godz. 20.30.  Przelot LY562 (godz. 22.30) i lądowanie w Tel Avivie (godz. 3.10). Transfer do hotelu w Betlejem.

30 kwietnia (wtorek)

Śniadanie. Jaffa: Kościół św. Piotra, spacer po starówce. Przejazd do Galilei: Hajfa (sanktuarium MB z Góry Karmel, Stella Maris). Obiadokolacja i nocleg w Tyberiadzie.

1 maja (środa)

Śniadanie. Cezarea Filipowa, wędrówka wzdłuż źródeł Jordanu – Kana Galilejska, odnowienie przyrzeczeń małżeńskich – Nazaret, Bazylika Zwiastowania, Kościół św. Józefa. Obiadokolacja i nocleg w Tyberiadzie.

2 maja (czwartek)

Śniadanie. Jezioro Galilejskie – Góra Błogosławieństw – Kościół rozmnożenia chleba i ryb – Kościół Prymatu św. Piotra – Kafaranum – Rejs po Jeziorze, ryba św. Piotra – Góra Tabor (miejsce przemienienia Jezusa). Przejazd z Galilei do Judei. Obiadokolacja i nocleg w Jerozolimie.

3 maja (piątek)

Śniadanie. Przejazd na miejsce chrztu Jezusa nad Jordanem – Jerycho, góra i klasztor kuszenia  – Betlejem, Bazylika Narodzenia Pańskiego i Pole Pasterzy. Obiadokolacja i nocleg w Jerozolimie.

4 maja (sobota)

Śniadanie. Jerozolima, Góra Oliwna, Meczet Wniebowstąpienia, Pater Noster, Dominus Flevit, Grób Maryi, Grota Pojmania, Bazylika Getsemani (modlitwy Jezusa w Ogrodzie Oliwnym).

Syjon chrześcijański: Wieczernik, Bazylika Zaśnięcia NMP, Kościół św. Piotra In Gallicantu. Obiadokolacja i nocleg w Jerozolimie.

5 maja (niedziela)

Śniadanie. Betania (Kościół św. Marty, Marii i Łazarza) – En Gedi (oaza na Pustyni Judzkiej, przejście do wodospadu Dawida) – En Boqeq (kąpiel nad Morzem Martwym). Medytacja na pustyni: Klasztor Bar Koziba, Wadi Qelt. Obiadokolacja i nocleg w Jerozolimie.

6 maja (poniedziałek)

Śniadanie. Jerozolima: Kościół św. Anny i sadzawka Betesda – Klasztor Biczowania Jezusa – Droga Krzyżowa – Bazylika Bożego Grobu – Ściana Płaczu (Kotel) – Czas wolny. Obiadokolacja i nocleg w Jerozolimie.

7 maja (wtorek)

Śniadanie. Ain Karem: Kościół narodzenia św. Jana Chrzciciela, Kościół Nawiedzenia św. Elżbiety przez NMP. Przejazd na lotnisko Ben Guriona. Muzeum Holocaustu Yadvashem. Powrót do Polski LY561 (godz. 18.30) na Okęcie (godz. 21.20).

 

CENA: 4100 PLN + 80 USD

Cena obejmuje: Przelot, klimatyzowany autokar, busy na Górę Tabor, bilety wejściowe i inne opłaty grupowe, rejs po Jeziorze Galilejskim i rybę św. Piotra, noclegi w hotelach, śniadania i obiadokolacje, ubezpieczenie zdrowotne i od nieszczesliwych wypadków. Cena nie obejmuje dodatkowych (oprócz wody) napojów do obiadoklacji.

Zgłoszenia: Biuro Santiago Tours (www.santiagoturs.pl ) e-mail: diana@santiagotours.pl

Program
Umowa indywidualna