Skip to main content
wyszukaj
Aktualności

Pokaz filmu „Żywy Największa Tajemnica Wiary” oraz dyskusja prowadzona przez filmoznawcę o. dr. Marka Kotyńskiego CSsR

By 1 grudnia, 2022No Comments2 min read

Dobre Miejsce – Katolickie Centrum Kultury i Akademia Katolicka w Warszawie mają zaszczyt zaprosić na pokaz filmu pt. „Żywy Największa Tajemnica Wiary” oraz dyskusję „po filmie”, którą poprowadzi o. dr Marek Kotyński CSsR – filmoznawca, teolog duchowości oraz wykładowca AKW. Data: 11.12.2022 r. godz.: 16:00, Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B.

„Żywy Największa Tajemnica Wiary” to prawdziwe historie osób, które stanęły twarzą w twarz z Kimś, kogo wielu nie chce lub nie potrafi zobaczyć. Niewierzący student medycyny, dziewczyna, której chłopak zginął w wypadku czy młody gangster przeżywają najbardziej zaskakujące i niespodziewane spotkanie.

„Żywy” to apologia praktyki adoracji Najświętszego Sakramentu. Po obejrzeniu tego obrazu zapragniecie podobnego spotkania! To filmowe zaproszenie do odnowienia wiary i spotkania z żywym Bogiem obecnym w Eucharystii; spotkania, które na zawsze odmieni Wasze życie.

Film został wyprodukowany w Hiszpanii, a jego reżyserem jest Jorge Pareja Trigo. To dzieło w szczególny sposób ukazuje wartość i moc Eucharystii!

 

Oficjalna strona wydarzenia: https://dobremiejsce.org/z-na-forum-filmow-nie-zwyczajnych/

Wydarzenie na FB: https://fb.me/e/3Box67M2G

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=A7mXBCeellw

 

Reżyseria – Jorge Pareja Trigo

Gatunek – Dokumentalny

Produkcja – Hiszpania

Dystrybucja – Rafael Film

Close Menu