Skip to main content
wyszukaj
Aktualności

Zrozum i pokochaj bardziej swojego współmałżonka

By 26 czerwca, 2019No Comments2 min read

[STUDIUM KOMUNIKACJI MAŁŻEŃSKIEJ] Zdarza Ci się myśleć, że czasami nie rozumiesz człowieka, z którym żyjesz? Miewasz poczucie, że nie dajesz rady z własnymi dziećmi? Czujesz zmęczenie i zdarza się, że w relacji z najbliższymi ponoszą Cię nerwy? Chciałbyś mądrze pomóc innym, którzy przeżywają trudności w swoim małżeństwie?

Jeśli miewasz chwile zwątpienia, czy jesteś dobrym mężem lub żoną, matką lub ojcem, to spotkania w ramach Studium Komunikacji Małżeńskiej są właśnie dla Ciebie.
Kiedy ludzie się poznają i zakochują, są przekonani, że na fali miłości, która ich połączyła przejdą gładko przez wspólne życie i żadne kryzysy ich nie dotkną. Jednak okazuje się, że życie przynosi coraz nowe fale, a czasami nawet burze, i że zapominamy w tym wszystkim o dbaniu o siebie. Może to rodzić zniechęcenie i bezradność.
Jeśli tak masz, to chcemy Cię zaprosić do wspólnej pracy nad odkryciem na nowo siebie nawzajem – w dialogu opartym na wdzięczności, słuchaniu siebie, dbaniu o siebie i porozumieniu. Zapraszamy do udziału w studium, na którym podczas dwóch semestrów wspólnej pracy nauczysz się komunikacji opartej na języku serca, która wniesie pokój w Twoje serce i w życie Twojego małżeństwa. Szczegóły na: https://www.akademiakatolicka.pl/studium-komunikacji-malzenskiej/
Close Menu